خدمات ما

ارزیابی انطباق محصول

ارزیابی انطباق محصول یکی از مهم ترین فعالیت های آزمایشگاه تسنیم بنای پارس می باشد.
این خدمت به ویژه برای مجریان و کارفرمایان پروژه های بزرگ و مهم کشور که انجام کار را به پیمانکاران واگذار مینمایند بسیار حائز اهمیت می باشد، چرا که براحتی می توان با یک آزمون ساده و با هزینه ای بسیار کم از ارزیابی انطباق مواد و مصالح خریداری شده برای پروژه اطمینان حاصل نمود و با خیال راحت اقدام به خرید مواد و مصالح ساختمانی برای پروژه نمود.
در موارد بیشماری محصولات شکایتی زیادی به این آزمایشگاه جهت آزمون ارسال شده است که پس از انجام آزمون مشخص شده است که محصول با استاندارد مربوطه مطابقت نداشته است که این عدم انطباق محصول لطمات مادی و هزینه های بسیار زیادی روی دست کارفرما قرارداده است. و گاها منجر به توقف کامل پروژه به مدت زیادی شده است تا بتوانند از طریق مجاری رسمی و قانونی احقاق حق صورت گیرد.
بنابراین توصیه می شود مجریان و کارفرمایان پروژه های ساختمانی خصوصا پروژه های بزرگ و مهم کشوری مانند بیمارستان ها ، هتل ها ، مراکز تجاری و تفریحی ، ساختمان مراکز اداری ، قبل از خرید مواد و مصالح ساختمانی و نصب در ساختمان ، از ارزیابی انطباق محصول خریداری شده با استاندارد های ملی مطمئن شوند. این امر میتواند منجر به کاهش ریسک های بعدی شود.
آزمایشگاه تسنیم بنای پارس آماده ارائه هرگونه مشاوره قبل از آزمون به منظور اطلاع رسانی و شفافیت هر چه بیشتر این موضوع برای کارفرمایان محترم می باشد.
بعضی از مصالح ساختمانی که دارای استاندارد اجباری ملی هستند و در ساختمان بسیار استفاده می شوند به شرح زیر است:
– کاشی سرامیکی کف و دیوار
– شیشه های دو جداره مصرف شده در نما
– شیشه های سکوریت ، لمینت و سایر شیشه های مستقر در فضای داخلی ساختمان یا نمای ساختمان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code